Ota rohkeasti yhteyttä. Me puhutaankin.

Colleqium Oy
Uusikatu 35, LT 104
90100 Oulu
info@colleqium.fi

Janne Leinonen

Yrittäjä, KTM, KLT, toimitusjohtaja

+358 44 343 1098

janne.leinonen@colleqium.fi

Pia Kuha

Taloushallinnon asiantuntija, taloushallinnon tradenomi (AMK)

pia.kuha@colleqium.fi

Kaisa Eskola

Taloushallinnon asiantuntija, KTM, KLT

kaisa.eskola@colleqium.fi

Assi Rutonen

Taloushallinnon asiantuntija, taloushallinnon tradenomi (AMK)

assi.rutonen@colleqium.fi

Katja Heikkinen

Taloushallinnon assistentti,

liiketalouden tradenomi (AMK)

katja.heikkinen@colleqium.fi

Johanna Kankaala

Palkkahallinnon asiantuntija, taloushallinnon merkonomi

johanna.kankaala@colleqium.fi

Henna Oinas-Kukkonen

Taloushallinnon assistentti,

taloushallinnon merkonomi

henna.oinas-kukkonen@colleqium.fi

Jouko Saarimäki

Yrittäjä, KTM, KLT, hallituksen puheenjohtaja

+358 40 480 4026

jouko.saarimaki@colleqium.fi

Voit ottaa yhteyttä alla olevan lomakkeen kautta. Me palaamme asiaan.

Colleqium saa käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteen mukaisesti*

*pakollinen kenttä